• شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران با بهره گیری از ظرفیت بالای تولید و منابع انسانی توسعه یافته در تولید قطعات چدنی تراکتور و خودرو در سطح ملی پیشتاز میباشد.
    شرکت ریخته گری

تولید روش های مختلف الگو های ریخته گری

شرکت ریخته گری تراکتور سازی از كاربردهاي كوچك و قديمي و كاربردهاي خاص كامپيوتري مانند Solid Works، Power Mill، Catia & ect استفاده مي كند. انواع مختلفی از الگوهای، جعبه ها و وسایل مختلف برای انواع بلوک های سیلندر، سر سیلندر، شفت میل لنگ، محفظه های مرکزی، هاب ها، محورها، و غیره وجود دارد.

+

تولید کننده حرفه ای از قسمت های پیچیده خاکستری و کوارتز و صادر کننده قطعات چدنی به اروپا

ITFCO یک شرکت ریخته گری حرفه ای در شهر تبریز و کشور ایران با بیش از 40 سال تجربه در تولید ریخته گری آهن برای صنایع خودرو و کامیون و نیز برخی از کارهای ماشین سازی است. ظرفیت تولید سالانه ما بیش از 60000 تن ریخته گری چدن در محدوده 100 گرم تا 300 کیلوگرم و 25 درصد آن است.

+

کنترل کیفیت در شرکت ریخته گری تراکتورسازی

واحد کنترل کیفیت در شرکت ریخته گری تراکتورسازی دارای سه وظیفه است: 1- کنترل مواد 2- نظارت بر فرایند تولید. 3- کنترل کامل نهایی از خواص مکانیکی، متالورژیکی و مشخصات قطعات. به همراه تجهیزات مدرن که کمک بسیار خوبی برای اندازه گیری و هماهنگی برخوردار می باشد

+

تجهیزات آزمایشگاهی مدرن برای کنترل محصول، مانند آزمونهای غیر مخرب و اشعه ایکس

دستگاه های بازرسی کیفیت کامل برای تست های مکانیکی، تجزیه و تحلیل شیمیایی و بازرسی غیر مخرب مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله استحکام کششی، سختی، بازرسی متالوگرافی، طیف سنج، آزمایش اولتراسونیک (UT)، آزمایش ایکس ری و غیره.

+

فرآیند ریخته گری لاست فوم

در فرآیند ریخته گری لاست فوم، الگوی قسمت ریخته گری مورد نظر از مواد گسترش یافته (فوم) ساخته شده است، سپس الگوی به یک پوشش سیمانی پوشیده می شود و پس از خشک شدن، آن را در ماسه ریخته گری قرار می دهد. پس از ریختن ذوب، فوم از بین رفته و تبخیر می شود و قسمت ریخته گری شکل می گیرد. لاست فوم دارای چندین مزیت است.

+

توجه به توسعه پایدار و سیستم های مدیریت یکپارچه

همانطور که در معرفی IATF 16949: 2016 ذکر شد تصویب یک سیستم مدیریت کیفیت یک تصمیم استراتژیک برای یک سازمان است که می تواند به بهبود عملکرد کلی آن کمک کند و پایه محکمی برای ابتکارات توسعه پایدار فراهم کند. تراکتورسازی ریخته گری ایران راه خود را با توجه به مشتری انتخاب کرده است.

+

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/itfnew/domains/itf.ir/public_html/includes/menu.inc).

اطلاعات تماس

  • تبریز، جاده سردرود، مجتمع تراکتورسازی ایران، شرکت ریخته گری
  • info [at] irtrf [dot] com
  • واحد فروش: ۰۴۱۳۴۲۹۵۲۵۵ - ۰۴۱۳۴۲۱۵۲۵۹
  • واحد تأمین‌کنندگاه: ۰۴۱۳۴۲۴۷۴۷۴ - ۰۴۱۳۴۲۹۵۱۹۱

جدیدترین اخبار

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو read more

24 Oct, 2018 / by webmaster

برگزاری مسابقات مینی فوتبال گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مهر ماه سال 97 read more

16 Oct, 2018 / by webmaster

تصاویر جشن تجلیل از فرهیختگان شرکت ریخته گری - شهریور 97 read more

18 Sep, 2018 / by webmaster

اینستاگرام