• شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران با بهره گیری از ظرفیت بالای تولید و منابع انسانی توسعه یافته در تولید قطعات چدنی تراکتور و خودرو در سطح ملی پیشتاز میباشد.
    شرکت ریخته گری

تولید روش های مختلف الگو های ریخته گری

شرکت ریخته گری تراکتور سازی از كاربردهاي كوچك و قديمي و كاربردهاي خاص كامپيوتري مانند Solid Works، Power Mill، Catia & ect استفاده مي كند. انواع مختلفی از الگوهای، جعبه ها و وسایل مختلف برای انواع بلوک های سیلندر، سر سیلندر، شفت میل لنگ، محفظه های مرکزی، هاب ها، محورها، و غیره وجود دارد.

+

تولید کننده حرفه ای از قسمت های پیچیده خاکستری و کوارتز و صادر کننده قطعات چدنی به اروپا

ITFCO یک شرکت ریخته گری حرفه ای در شهر تبریز و کشور ایران با بیش از 40 سال تجربه در تولید ریخته گری آهن برای صنایع خودرو و کامیون و نیز برخی از کارهای ماشین سازی است. ظرفیت تولید سالانه ما بیش از 60000 تن ریخته گری چدن در محدوده 100 گرم تا 300 کیلوگرم و 25 درصد آن است.

+

کنترل کیفیت در شرکت ریخته گری تراکتورسازی

واحد کنترل کیفیت در شرکت ریخته گری تراکتورسازی دارای سه وظیفه است: 1- کنترل مواد 2- نظارت بر فرایند تولید. 3- کنترل کامل نهایی از خواص مکانیکی، متالورژیکی و مشخصات قطعات. به همراه تجهیزات مدرن که کمک بسیار خوبی برای اندازه گیری و هماهنگی برخوردار می باشد

+

تجهیزات آزمایشگاهی مدرن برای کنترل محصول، مانند آزمونهای غیر مخرب و اشعه ایکس

دستگاه های بازرسی کیفیت کامل برای تست های مکانیکی، تجزیه و تحلیل شیمیایی و بازرسی غیر مخرب مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله استحکام کششی، سختی، بازرسی متالوگرافی، طیف سنج، آزمایش اولتراسونیک (UT)، آزمایش ایکس ری و غیره.

+

فرآیند ریخته گری لاست فوم

در فرآیند ریخته گری لاست فوم، الگوی قسمت ریخته گری مورد نظر از مواد گسترش یافته (فوم) ساخته شده است، سپس الگوی به یک پوشش سیمانی پوشیده می شود و پس از خشک شدن، آن را در ماسه ریخته گری قرار می دهد. پس از ریختن ذوب، فوم از بین رفته و تبخیر می شود و قسمت ریخته گری شکل می گیرد. لاست فوم دارای چندین مزیت است.

+

توجه به توسعه پایدار و سیستم های مدیریت یکپارچه

همانطور که در معرفی IATF 16949: 2016 ذکر شد تصویب یک سیستم مدیریت کیفیت یک تصمیم استراتژیک برای یک سازمان است که می تواند به بهبود عملکرد کلی آن کمک کند و پایه محکمی برای ابتکارات توسعه پایدار فراهم کند. تراکتورسازی ریخته گری ایران راه خود را با توجه به مشتری انتخاب کرده است.

+

اطلاعات تماس

  • تبریز، جاده سردرود، مجتمع تراکتورسازی ایران، شرکت ریخته گری
  • info [at] irtrf [dot] com
  • واحد فروش: ۰۴۱51053۲۵۵ - ۰۴۱51053۲۵۹
  • واحد تأمین‌کنندگاه: ۰۴۱51053263 - ۰۴۱51053260

جدیدترین اخبار

جلسه اهمیت حضور و ضرورت مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری - تیر 1403 read more

04 Jul, 2024 / by webmaster

برگزاری مراسم به مناسبت عید سعید غدیر read more

27 Jun, 2024 / by webmaster

حضور شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرو ( خرداد و تیر 1403 ) read more

27 Jun, 2024 / by webmaster

اینستاگرام